Sezóna 2008/2009
Medzinárodné podujatia
Satelitný turnaj Havířov
25.-23. miesto dorastenci Kristián Križanovič
9.-16. miesto mladší žiaci Eduard Košický
Satelitný turnaj Topoľčany
3. miesto najmladší žiaci Adam Brat
25.-32. miesto mladší žiaci Adam Brat
33.-64. miesto starší žiaci Ján Cipro
33.-64. miesto dorastenci Kristián Križanovič
Molnár CUP Budapešť
5.-8. miesto Adam Brat
Majstovstvá SR jednotlivci:
Víťaz Slovenského pohára v kategórii najmladší žiaci Adam Brat
Veteráni:
3.miesto Daniel Pisarčík v kategórii 40 - 49 rokov
Starší žiaci:
17.-24.miesto Ján Cipro
9.-16.miesto štvorhra Ján Cipro
Mladší žiaci:
9.-16. miesto Adam Brat
25.-32. miesto Peter Habšuda, Matúš Sklenár, Eduard Košický
9.-16. miesto štvorhra Adam Brat
9.-16. miesto zmiešaná štvorhra Adam Brat
Najmladší žiaci:
3. miesto Adam Brat
25.-32.miesto Martin Baka, Martin Žigo
2. miesto štvorhra Adam Brat
Majstovstvá SR družstvá:
4. miesto mladší žiaci (Adam Brat, Eduard Košický, Matúš Sklenár, Martin Žigo)
Majstrovstvá kraja jednotlivci:
Dorastenci:
3. miesto Marek Šikula
5.-8. miesto Ján Cipro, Ján Alexy
9.-16. miesto Adam Brat, Eduard Košický, Peter Habšuda
Starší žiaci:
4. miesto Ján Cipro
5.-8. miesto Lukáš Cungel, Adam Brat
9.-16. miesto Samuel Dugovič, Jakub Uherko, Michal Petrovič, Richard Nagy, Tomáš Velich
3. miesto štvorhry Adam Brat – Samuel Dugovič
Mladší žiaci :
2. miesto Adam Brat
3.miesto Eduard Košický
5.-8. miesto Matúš Sklenár
9.-16.miesto Jakub Uherko, Jakub Širjov, Lukáš Válek, Tomáš Velich
Najmladší žiaci:
1. miesto Adam Brat
3. miesto Martin Žigo
5.-8. miesto Martin Baka
3.miesto Natália Hagarová
4.-5. miesto Valentína Cviková, Sarah Belianska
1. miesto štvorhra Adam Brat – Martin Žigo
5.-8. miesto Martin Baka – Juraj Polák
1. miesto zmiešaná štvorhra Adam Brat
3. miesto zmiešaná štvorhra Martin Baka – Valentína Cviková, Martin Žigo – Natália Hagarová
Majstrovstvá kraja družstvá:
1. miesto družstvá mladších žiakov /Brat, Košický, Sklenár/
3.miesto družstvá starších žiakov / Cipro, Cungel, Košický/
Turnaj TOP 8 BA/TT regiónu:
Dorast
2. miesto Marek Šikula
5. miesto Kristián Križanovič
7. miesto Martin Zaťko
8. miesto Ján Cipro
Starší žiaci
3. miesto Ján Cipro
5. miesto Adam Brat
7. miesto Lukáš Cungel
Mladší žiaci
2. miesto Adam Brat
4. miesto Matúš Sklenár
7. miesto Eduard Košický
8. miesto Miloš Dugovič
Najmladší žiaci
1. miesto Adam Brat
6. miesto Martin Žigo
7. miesto Lukáš Válek