Sezóna 2010/2011
Medzinárodné podujatia
Medzinárodný turnaj Satelit Topoľčany
Mladší žiaci
17.-32. miesto Lukáš Válek
Starší žiaci
9.-16. miesto Adam Brat
Medzinárodný turnaj Satelit Hluk
1. miesto Mž Adam Brat
2. miesto družstvo Pezinok A
Medzinárodný turnaj Satelit Havířov
2. miesto Mž Adam Brat
3. miesto družstvo Pezinok A
Grand Prix Prague 2011
8. miesto Starší žiaci Adam Brat
16. miesto mladš žiaci Martin Baka
2. miesto družstvo starších žiakov
4.miesto družstvo mladších žiačok
Hungarian minicadet open, Tata 2011
3. miesto Adam Brat
Majstovstvá SR jednotlivci:
Mladšie žiactvo
1. miesto Adam Brat štvorhra chlapci (s Andrejom Kaššayom z Námestovav)
1. miesto Adam brat zmiešaná štvorhra (s Monikou Urikovou z Pov. Bystrice)
3.miesto Adam Brat dvojhra
9.-16. miesto Martin Baka, štvorhra
9.-12. miesto Valentína Cviková, štvorhra
17. – 24.miesto Valentína Cviková, zmiešaná štvorhra
17-24. miesto Valentína Cviková, dvojhra
25.-32. miesto, Martin Baka, dvojhra
Staršie žiactvo
9.-16. miesto Adam Brat štvorhra
9.-16.miesto Adam Brat zmiešaná štvorhra
17.-24.miesto Adam Brat, dvojhra
Dorast
5.-8.miesto Adam Brat, štvorhra
9.-16. miesto Adam Brat, zmiešaná štvrohra
25.-35. miesto Adam Brat, dvojhra
Majstovstvá SR družstvá:
4. miesto družstvo mladších žiakov (Brat, Habšuda, Žigo, Jalovecký)
5. miesto družstvo mladších žiačok (Cviková, Hagarová, Jalovecká)
4. miesto družstvo starších žiakov (Brat, Sklenár, Jakubec)
8. miesto družstvo starších žiačok (Cviková, Hagarová, Jalovecká)
Majstrovstvá kraja jednotlivci:
Starší žiaci:
2.miesto Dávid Jakubec
3.miesto Peter Habšuda, Natália Hagarová
4. miesto Valentína Cviková
5. miesto Sarah Belianska
6. miesto Alexandra Jalovecká
5.-8.miesto Matúš Sklenár, Lukáš Válek
9.-10.miesto Tomáš Velich
11.-15. miesto Martin Baka, Jakub Uherko, Marek Hrašna, Martin Žigo
16.-20. miesto Adam Brat
Najmladší žiaci :
1.miesto Nikoleta Liptáková
3. miesto Marek Jaovecký
5.-6. miesto Martin Krebs, Jakub Krebs
Mladší žiaci:
1. miesto Adam Brat
2. miesto Martin Baka
3. miesto Valentína Cviková
4. miesto Sarah Belianska
5.-6. miesto Lukáš Válek, Martin Žigom Natália Hagarová, Alexandra Jalovecká
7.-9. miesto Marek Jalovecký
Dorast:
1. miesto Adam Brat
5.-6.miesto Dávid Jakubec
7.-9.miesto Peter Habšuda
10.-12. miesto Tomáš Velich
Majstrovstvá kraja družstvá:
Dorast:
1. miesto chlapci družstvo A , dievčatá družstvo A
Starší žiaci
1. miesto chlapci dr. A , dievčatá dr. A
2. miesto chlapci dr. C
3. miesto chlapci dr. B
Mladší žiaci
1. miesto chlapci dr. A , dievčatá dr. A
2. miesto dievčatá dr.B
Turnaj TOP 8 BA/TT regiónu:
Mladšie žiactvo
5.miesto Sarah Belianska
6.miesto Martin Baka
7.miesto Martin Žigo, Natália Hagarová
Staršie žiactvo
2.miesto Adam Brat
8.miesto Dávid Jakubec