MSR Nž 2.-3.6.2012

 

 

 

Majstrovstvá Slovenska najmladšieho žiactva

 

Pezinok, Viničné, 2.-3.6. 2012

 

Oficiálna stránka majstrovstiev

 

Majstrovstvá SR najmladších žiakov a žiačok organizuje z poverenia SSTZ Stolnotenisový klub ZŠ Na bielenisku Pezinok v spolupráci s mestom Pezinok a obcou Viničné v priestoroch kultúrneho domu vo Viničnom. Na tejto stránke nájdete všetky potrebné informácie, ktoré budú pravidelne aktualizované.

 

 

 

 Fotogaléria 1.  deň

 

 

 Fotogaléria 2. deň

 

 

Ďakujeme p. Kapustovi, ktorý nám všetkým poskytol svoje veľmi kvalitné fotky. V TV Pezinok mi sľúbili, že v priebehu týždňa by mohlo byť hotové aj DVD z celých majstrovstiev. Ak sa to podarí, donesiem do Galanty, kde budem hlavný rozhodca. DVD dostane každý, ktor prejaví záujem, zdarma. Pošlite mi prosím e-mail, kto chce, aby som to vedel nakopírovať v dostatočnom množstve. (pavol.alexy@stuba.sk). Okrem toho, príspevok si môžete pozrieť v rámci relácie Týždeň na Pezinskej TV, ktorá je dostupná aj cez internet na adrese:  http://www.tvpezinok.sk/  a teraz už aj v archíve TV Pezinok v časti relácie Týždeň zo 4.6.2012, ktorá je na linku :

 http://www.tvpezinok.sk/sites/play_video.php?wmv=tyzden-2012-06-04-3.wmv .

(treba chvíľu počkať, šport je hneď za kutúrou)

 

 

 

 

 PROPOZÍCIE 

 

 

 

 

  AKTUALIZOVANÉ ŠTARTOVÉ LISTINY 

 

 

Tu sú a postupne budú v štarových listinách vyznačovaní zelenou farbou hráči, ktorých už kraje prihlásili. Prosím klubových funkcionárov a rodičov, aby si vo vlastnom záujme skontrolovali, či ich kraj prihlásil.

 

 

 

 

Vyžrebovanie a výsledky 

 

Na tomto linku postupne nájdete vyžrebovanie základných skupín, ako aj pavúkov II. stupňa a všetkých štvorhier, priebežné a konečné výsledky MSR..... Táto sekcia bude počas majstrovstiev priebežne aktualizovaná

 

 

 

 

 UBYTOVANIE 

 

Organizátor zabezpečuje na náklady SSTZ a v cene kalkulovanej SSTZ v zmysle propozícii ubytovanie v Hoteli pod Lipou (Modra Harmónia, cca 10 km od haly) zo soboty na nedeľu pre semifinalistov a príslušných vedúcich krajov. Ubytovanie z piatka na sobotu si zabezpečuje každý sám. Kontakty na ubytovacie zariadenia v najbližšom okolí získate kliknutím na link ubytovanie. Za zvýhodnených podmienok je možné sa ubytovať v hoteli Galbov Mlyn, kde je pre účastníkov majstrovstiev dohodnutá špeciálna cena. Ubytovanie v tomto hoteli zo soboty na nedelu neodporúčame, nakoľko tam bude svadba a nezaručujeme nočný kľud.

 

 

 

 

 STRAVOVANIE 

 

Kliknutím na link STRAVOVANIE sa zobrazí menu a info, ako si možno objednať obed pre doprovod....

 

 

 

 

DOPRAVA

 

Na linku MAPY (dole) nájdedete mapy vyznačením polohy hracej haly s GPS súradnicami, hotel Galbov mlyn a mapu k Hotelu pod Lipou. Pre tých účastníkov, ktorí prídu do Pezinka vlakom, alebo autobusom a budú mať problém prísť do haly, zabezpečíme dopravu zo stanice autom na naše náklady. V takom prípade prosím volajte p. Jaloveckého, tel. : 0905210861. Prosím volať aspoň niekoľko hodín vopred kedy prídete do PK ( presný čas), aby sme vedeli dopravu včas zabezpečiť.

 

 

 

 

  MAPY