Pridať reakciu
Zdravim Vas,

v redukovanom europskom rebricku kadetov v marci alebo aprili 2010 sme mali troch hracov na poziciach velmi blizko k nominacii ETTU na TOP 10 vo Schwechate (3.Vlacuska, 8.Peter, 11.Turcek). V septembri sme dospeli do stadia: 6.Vlacuska (po odratani minimalne 7 minulorocnych bodov za MMK Svedska je vlastne na 9.mieste), 16.Turcek, 21.Peter. Na tychto miestach nie su preto, ze by zoslabli, ale preto, ze Turcek s Peterom sa zucastnili len na dvoch, resp. jednom podujati. Do nominacie ETTU na TOP 10 zostavaju tri turnaje, pricom MMK Svedska a Slovenska su v tom istom termine, takze vlastne len dva.
Jeden z dvoch moznych kadetskych turnajov bude koncom septembra MMK Srbska. Na bodovacke v Topolcanoch som sa dozvedel, ze tam nikto nejde (okrem Topolcian), lebo to nieje dolezity turnaj. O peniaze v pripade Srbska asi az tak nejde, pretoze naklady na jedneho hraca na tento turnaj neprevysia 230-250 Eur a rodicia su "zvyknuti", ze ked zvaz nehradi nic tak ich turnaj stoji viac.
Nieje tam skor ignorancia, v pripade neschopnost ludi, ktori to maju na starosti? Kto to ma vlastne na starosti? Vieme pomenovat konkretneho cloveka, kto ma na svedomi, ze namiesto troch kadetov nebudeme mat na TOP 10 s velkou pravdepodobnostou ziadneho?

Igor RzavskyAutor: xxx1 {07/09/2010 14:01)


 
Igor takéto veci si skutočne musie strážit treneri jednotlivých hráčov, aked napriek upozorneniu Luckou čolovičkovou na to nereagujú ,tak je to ich rozhodnuti, za ktoré sú aj zodpovedni.
Roman Grigel
Autor: Grigel {30/09/2010 13:44)

   
  Igor, v rovnakom čase ako Serbian Open sa začína dorastenecká extraliga, v ktorej väčšina našich najlepších kadetov hrá. Skôr teda vidím problém v termínovom prekrytí.
Napriek problémom s voľnými termínmi by naozaj juniorské a kadetské openy najmä v okolitých krajinách nemali byť počas dní, v ktorých sú naše dôležité podujatia.Teda, mal som to napísať naopak!!!
Inak naši najlepší mladí hráči naozaj nebudú tam, kde by mohli byť, alebo budeme my, tatkovia, /ak na to bude/ platiť podstatne drahšie výjazdy do vzdialenejších a autom nedostupných krajín.
Laco Brat
Autor: bratl {08/09/2010 09:51)

   
  Zdravim, povodne som nechcela reagovat ale pokial ja viem, nikto okrem topolcian o to neprejavil zaujem.A mam to na starosti ja.
A zatial ignorant niesom ale cas ukaze co bude dalej :o)
Autor: colovickoval {07/09/2010 14:39)