ME a slovenskí reprezentantiPridať reakciu
Zdravím, p. Alexy.

Ako to vidíte tento rok s popularizáciou stolného tenisu na zväze? Tajne som dúfal, že sa objaví aspoň nejaké zhodnotenie ME a našej účasti na nich (keď už nebolo žiadne priebežné spravodajstvo), ale nič som nenašiel, teda dúfam, že som niečo neprehliadol! Vy tam vidíte "pod pokrievku" .. bude niečo? Alebo sa tradične uspokojíme uvedením výsledkov v nasledujúcom čísle ročenky o stolnom tenise, keď už si ani sami aktéri nebudú pamätať ako tam hrali? Zatiaľ to zvonka vyzerá, že sa náš zväz nechystá ani tento rok vyjsť z ilegality. :-)

Miro KomornýAutor: komak {21/10/2013 13:51)


  Dobrý deň pán Komorný,
včera sme mali zasadnutie VV SSTZ na ktorom bola prednesená správa trénerov z MEJ. Zhodnotenie trénerov ME dospelých bude na budúcom zasadnutí VV SSTZ. Váš príspevok bol známy členom VV už počas zasadnutia a na otázku jedného člena VV či to zverejníme alebo nie bolo konštatované že sú to matreiály určené pre internú potrebu trénerov.

P. Alexy
Autor: alexy {22/10/2013 08:14)

 
  Palo, to je nonsens. Internu potrebu trenerov znamena, ze si otapetuju... ?
Klubovych trenerov jednotlivych hracov by urcite zaujimalo, co urobili ich hraci dobre a na com maju pracovat. Myslim, ze by bolo rozumnejsie, keby VV ulozil ulohu trenerom konzultovat hodnotenie s hracom a klubovym trenerom, ak to uz nie je samozrejmost. Opytal sa aspon niekto trenerov, ci to urobili ?
Suhlasim s Mirom, ze urcite by sa radi poucili aj ini. Ved to by vsetkym len prospelo. Osobne nevidim jedno pozitivum na tom, drzat spravu "pod poklickou".

Pekny vecer vsetkym

Brano
Autor: bkaluzny {23/10/2013 22:22)

 
  Braňo, toto nie je bohužiaľ otázka na mňa. Myslím že kompetentný tieto veci riešiť je niekto iný ako komisia mládeže. Ja, keďže som bol priamo oslovený som poskytol len oficiálnu informáciu. Ja tými materiálmi nedisponujem ani nie som ich autorom.

Palo

Autor: alexy {23/10/2013 22:27)

   
 
  Ďakujem za vašu odpoveď. Už nebudem tu u Vás ďalej "prudiť" na túto tému. Ale myslím si, že niečo také, ako si máme možnosť prečítať napr. na stránkach ČAST (ale aj na ostatných stránkach okolitých národných zväzov) by nášmu športu mohlo len a len prospieť a nestálo by to veľa. Ide o pocit spoluúčasti fanúšika. Fanúšik chce vedieť o svojich vzoroch čo najviac, aby sa mohol s nimi stotožniť a to nám tu na Slovensku nikto nedopraje. Takto sa dá ako fandiť, keď si len prečítame výsledky setov? Ako má mládež hľadať svoje vzory a identifikovať sa s nimi, keď o nich nič nevie? Do takto manažovaného športu by som ako sponzor nevrazil ani cent.

Prajem pekný deň.
Autor: komak {22/10/2013 11:42)