Písanie mien u mládeže.Pridať reakciu
trošku si tu po dlhej dobe zase rypnem, keďže je toto jediné vraj funkčné fórum o stolnom tenise v sr;-)

Je problém písať mená detí či dospelých na stránke sstz správne? Keď si človek prejde zápisy z VV alebo niektoré titulky na stránke, tak sa musí doslova chytať za hlavu.
Nechce sa mi teraz prechádzať všetky dokumenty za posledný rok, kde som sa na skomoleninách zasmial, len v posledných ma vcelku pobavila nejaká slečna Belopotočová, ktorá vyhrala SPM mladších žiačok;-)

Buď stránku sstz nik nečíta, alebo to je každému jedno, že sú tam bludy, pretože beriem, že admin môže spraviť chybu, ktorú človek vidí až keď to je zverejnené.
To isté pri zápisoch z rokovaní VV, nik si ich potom nečíta? Je problém tam prípadné chyby a preklepy opraviť? Vyzerá to potom dosť neprofesionálne na národnú asociáciu.Autor: Elado {30/04/2013 22:32)


  Zdravim, Elado.
Mate pravdu, ale to by niekto musel upozornit. Preklep sa stane ani neviete ako. Ale.... Nieze nikto necita, ale samym hracom resp. rodicom to je jedno. A to si nemyslim, to viem. Cely rok sa venujem "cisteniu" databazy mladeze. Este stale su v rebrickoch podla mna zle napisane mena a to sme niekolkokrat davali vyzvy, aby hraci, ak najdu chybu, resp. ich rodicia ci treneri poslali e-mail na opravu. JE IM TO JEDNO. Inak si to neviem vysvetlit. Dokonca v prihlaskach niekolokrat napisu zle meno, zly datum narodenia samotni funkcionari klubov - nevedia ako sa im deti volaju ?-odpoved: NEVEDIA. To nie je ospravedlnovanie preklepov, to je konstatovanie skutocnosti .....

Zdravim a prajem pekny den.

P. Alexy
Autor: alexy {02/05/2013 18:58)