Ospravedlnenie organizátorom a účastníkom MReg. BA-TTPridať reakciu
Ťažko sa mi reaguje k tejto veci ale myslím si a bol som tak vychovaný , že treba uznať pravdu. Píšem o incidente vo finále dorastencov proti Peťkovi Turčekovi.
Za stavu 2:0 na sety a 9:5 na lopty v prospech Peťa som sa zachoval ako úplný idiot.. Kto tam bol vie..dostal som síce drsný trest a to vylúčenie z turnaja ale bolo to rozhodnutie pána Alexyho , ktorý bol na turnaji hlavný rozhodca. Beriem jeho rozhodnutie aj keď až taký trest som nečakal...Zbytočne sa tu rozpisujem v podstate som len chcel.. OSPRAVEDLŇUJEM SA..nemal som to urobiť..:) ...ďakujem , že som sa mohol vyjadriť..:)



Autor: Hutka ml. {29/04/2012 16:23)


 
Ahoj, Vlado,
veľmi si Vážim tvoj postoj, lebo mnohí ďalší by sa na tvojom mieste zmohli len na osočovanie a nadávanie. Naozaj si veľmi dobre vychovaný. Ja ako arbiter tvoje ospravedlnenie prijímam a už teraz viem, že viac takú hlúposť neurobíš. To, čo som povedal na turnaji, zopakujem aj teraz. Mrzí ma, že som to musel urobiť, ale nedal si mi inú možnosť. Aby som mal čisté svedomie, tak som ešte dnes svoje rozhodnutie konzultoval s dvomi veľmi skúsenými medzinárodnými rozhodcami, pričom som im to zadal ako modelovú situáciu. Ich odpoveď bola úplne okamžite bez rozmýšľania jednoznačná - vylúčenie z turnaja a návrh na disciplinárne konanie. Tú disciplinárku si odpustím, myslím, že si bol potrestaný naozaj dosť. A navyše, splnilo to účel, videl som, že ťa to mrzí. Z moje strany som to videl ako skratové správanie a nemyslím, že to je tvoj štandard. Takže skúsme na to rýchlo zabudnúť a život ide ďalej. Napriek tomu, že si z toho smutný, prajem ti pekný večer.

Palo Alexy
Autor: alexy {29/04/2012 21:01)