Branovi - odpovede na otazkyPridať reakciu
Ahoj, Brano, nieco viem zodpovedat, nieco nie, takze sa pokusim:

Kalendár dorába Matúš Bajzík s Tomášom na MEJ ke, definitívne ho chceme dorobiť na vylosovaní ligových súťaží tuším 7.8.2010. Dovtedy by sme mali mať už aj prihlášky na organizovanie SPM, takže snáď to bude do vtedy kompletné. Tých kolízií bude asi viac. Mám už väčšinu termínov na turnaje, ktoré sme schválili ako turnaje, ktoré sa budú započítavať do SR rebríčkov. Nebude to asi ľahké, zladiť to tak, aby bolo minimum kolízií. Hneď ako bude kalendár komplet, určite ho dáme na verejnosť. Tie MM sú asi v kompentencii "vyššej moci" ako je SSTZ. Spýtam sa na to.

Čo sa týka sústredenia Mž, musím sa opýtať Jožka Wiltschku, ako to plánuje. keď budem niečo vedieť bližšie, zverejním.
Prajem pekné leto

P.S. Braňo, vďaka za štart do fóra. Spolu s Luciou ste vyhrali prvé miesto. neviem ešte čo to znamená, ale urči nič zlé .. :-)))

PaloAutor: alexypavol {22/07/2010 16:07)


  Dakujem za info.
Jeden navrh k foru - kedze su prispevky usporiadane podla temy/nazvu, bolo by fajn pridat udaj o pocte reakcii. Tak ked bude viac tem, nebude treba otvarat aby clovek zistil, ci niekto na danu temu reagoval. Alebo jednoducho netriedit podla tem, pokial to nie je neprehladne.

Pekne prazdniny vsetkym

Brano
Autor: bkaluzny {22/07/2010 22:08)

 
  Asi mas pravdu. Bolo to myslene dobre, ale ked toho bude viac, bude tazke sa v tom orientovat. Skusime s tym nieco rozumne urobit - bud jedno, alebo druhe podla tvojho navrhu.

Palo
Autor: alexypavol {22/07/2010 22:17)