Nedeľné bodovačky.Pridať reakciu
Nejako sa nám množia nedeľné bodovačky:-) Nie práve vhodný deň podľa mňa. Je na to nejaký špeci dôvod?Autor: Elado {09/08/2011 14:22)


  Súhlasím, že to nie je dobrý deň. Špeci dôvod je prostý, a to je nabitý kalendár. Pri tvorbe kalendára sme sa zhodli, že dať bodovačku na sobotu, keď sa hrajú ligy (extra a 1.) nie je dobré ako sa už ukázalo aj v minulosti (problémy majú organizátori, potom sa to prekladá na poslednú chvíľu. Takisto mnohí tréneri klubov hrajú a nemôžu ísť s deťmi na turnaj a pod.). Tak sme usúdili, že nedeľa je menšie zlo.

Palo Alexy

Autor: alexy {09/08/2011 16:46)

 
  "Guru" SSTZ súhlasí, že to nie je dobrý deň. Ale čo Vás je vlastne do toho. "MY" sme sa dohodli!!! Chcete ešte niečo ?
Autor: vlado {09/08/2011 20:24)

 
  Dobre pán Rezetka, kopnite si, kľudne do každého, kto sa Vám nepáči. Mohli ste mi aj jednu .... ako ste sa mi v Lučenci vyhrážali, neviem, prečo ste to neurobili, ja som Vám dokonca povedal vtedy, že kľudne, ak Vám to urobí dobre. Neviem, prečo ma označujete za GURU, to je trochu smiešne nemyslíte ? V stolnom tenise urobili mnohí ľudia za dlhé roky podstatne viac ako ja. Niektorí lepšie veci, niektorí horšie veci, každý podľa svojich schopností a vo väčšine (drvivej) prípadov zadarmo, nezištne. Stále platí jednoduché kto nič nerobí, nič nepokazí. Všetci robia chyby, niekto viac, niekto menej. Niekto si ich prizná, niekto sa snaží ich dokonca napraviť. Iní zase len kritizujú všetko a všetkých. Lebo najlepšie vedia, ako by mali veci vyzerať, ako to-či ono treba urobiť. Len nikdy nič neurobia...... Ja len drobnú otázočku: Vy osobne ste čo urobili pre stolnotenisové hnutie ? Myslím teraz pre Slovensko, nie pre seba, či svojich synov, alebo pre svoj klub (aj keď vlastne neviem, ktorý je ten "Váš").

Sedeli sme niekoľko hodín nad tvorbou kalendára a verte, že nás vôbec ani jedného, ktorí sme tam boli netešilo, že dávame bodovačky na nedeľu... ale ak si pamätáte, minimálne dve bodovačky sa minulý rok presúvali na nedeľu z technických dôvodov a hrozila tretia, lebo sa v tom čase hrala v sobotu extraliga. Tak sme tomu tento rok chceli predísť. Viete, niekedy sa musíte rozhodnúť a vybrať si z dvoch zlých vecí a viete, že nech urobíte čokoľvek, je to zle a nemôže nič nerobiť.

ešte raz prajem pekný večer

P. Alexy
Autor: alexy {09/08/2011 22:49)