Pridať reakciu
Zaujimalo by ma,preco je 21 rocny Wang stale vedeni v rebricku dorastencov,ci to naozaj stale verime tomu jeho roku nar. 1994? mozem poprosit niekoho kompetentneho o odpoved?Autor: hrac {01/08/2011 22:04)


  Dobrý deň. Už som na túto tému napísal všetko, čo viem. Len jedna otázka. Na základe čoho ho má SSTZ vyradiť z rebríčkov? Keď:

- je riadny občan SR
- podľa jeho oficiálnych dokumentov spĺňa vekovú hranicu

k tomuto vlastne niet čo dodať.

Ak ho len tak rebríčková komisia vyradí na základe toho, že "všetci vieme, že...." potom treba čakať oficiálny protest, ktorému bude musieť SSTZ v zmysle právneho stavu vyhovieť....... A sme tam, kde sme boli. Ako napísal Elado, čo je de facto je nepodstatné, lebo de jure .... a tak dokola...

P. Alexy

P.S. Vlastne jedno riešenie je. :-) Treba v Číne (lebo ak sa to stalo, tak tam) zohnať právne relevantný dôkaz, že má sfalšované čínske papiere. Potom s týmto treba podať žiadosť o opravu údajov v jeho aktuálnych dokumentoch na Slovensku. A potom, keď bude mať v papieroch niečo iné ako teraz, môže SSTZ urobiť príslušné kroky...... Alebo potom ešte jedna možnosť, aby sám Wang požiadal o jeho vyradenie z rebríčkov SR a všetkých súťaží SSTZ.... :-)
Autor: alexy {02/08/2011 16:03)

   
  ak vychádzame z faktov uvedených p. Alexym, tak Wang jednoducho de jure 94 je:-) de facto zjavne nie, ale to je nepodstatné:-)
Pochybujem, že mu niekto bude prerábať doklady, ktoré mu už raz boli vydané. Takže na slovensku už bude Wang 94-ka navždy:-)
Čo s ním bude na medzinárodných akciách som sám zvedavý, pretože keď si stojíme za papiermi, tak v kazani mal jednoznačne dohrať (najlepšie vyhrať).

Autor: Elado {02/08/2011 11:58)

   
 
Autor: vlado {02/08/2011 11:09)

   
  Ja určite nie som kompetentný v zmysle tohoto príspevku. Ale istý som si tým, že podobný názor má celá stolnotenisová verejnosť. Veľké slová sú zbytočné. Zatiaľ to vyzerá na poriadnu blamáž a už pomaly, keďže sa blížia súťaže, môžeme sa dočkať aj nečakaného vývoja situácie doma. Všetci, kluby, hráči, a ostatní chcú poznať oficiálne stanocisko zväzu. Alebo sme tu len plebs s ktorým si môžu vy..., no veď viete čo.

Autor: vlado {02/08/2011 11:06)