eurominichamps 2011 - tak sme sa dočkali zase raz zábavy (editované 2x)Pridať reakciu
Tak sme sa zase raz pobavili na nominácii na toto podujatie:-) Akurát to asi nebola zábava v pravom slova zmysle, keďže to bol od začiatku chaos s takými perličkami, že VV odhlasoval väčší počet detí ako pripúšťajú propozície (však načo ich čítať, sú asi dôležitejšie veci) až po fakt, že nakoniec bola vyškrtnutá hráčka, ktorá si to podľa rebríčka zaslúžila.
Jdu blejt přátelé.
P.S. A to by ma vcelku zaujímalo či sú deti vôbec na turnaj prihlásené, keďže nominácie sa riešili ešte v júni a termíny v propozíciách sú trošku iné. A keďže vieme, že kompetentní propozície moc neovládali v danom čase, či dokonca tvrdili, že majú frantíkmi potvrdených 12 detí, čo sa samozrejme ukázalo ako nepravda, tak aj prihláška je otázna.
Je fakt úsmevné akým spôsobom je organizovaná akcia,ktorú si v plnej miere hradia rodičia detí resp. kluby.Pôvodný príspevok:
obraciam sa na túto stránku s malou otázočkou, nebolo by možné vyhodiť na stránku SSTZ zoznam predbežne nominovaných žiačikov, plus počty účastníkov a podobné praktické info?
Viem, že p. Čolovičková má teraz toho zrejme vyše hlavy, keďže je aj repre trénerkou a behá po turnajoch, takto by sa trošku rodičia nominovaných detí zorganizovali aj sami;-)
ĎakujemAutor: Elado {04/07/2011 12:46)


  Dakujem za prejavenu doveru napomoct mladym talentom ,kedze ta nominacia dopadla tak ako ste sa rozhodli ,inac v propoziciach turnaja je, ze pravo startu maju rocniky 1999 a mladsie .Vas argument ,ze Katka je rocnik 2000 a nemoze startovat za 1999 ,pritom v rebricku je lepsia ,ako hracka ktora sa zucastni turnaja to si kazdy nech pomysli o tom svoje.Skuste to vy Katke vysvetlit ,preco sa nezucastni turnaja,ked je v rebricku vysie ako hracka ,ktora na turnaj pocestuje mne osobne je to jedno ma este cas,ale detom to jedno urcite nie je.Dufam,ze ju to nastartuje a dokaze vam v najblisich rokoch ,ze tam patry.Skuste sa vzit do Katkinej pozicie vsetci co ste o tom rozhodli a vy viete ,aky sposobom ste nato isli./ucelovy/ PS:Co stoho vypliva,ze vykony vybor nedodrzuje slovenske rebricky mladeze je to pre nich len formalita za co sa mozu hanbit.Pozdravuje vas Katka a tesi sa na stretnutie s vami.
Autor: katkabelo {02/07/2011 14:22)

   
  Odpoved neviem komu,
Ak mate nejake poziadavky, moj email je sstz4@sstz.sk. Pokojne mozete na tuto adresu poslat svoju otazocku. Spravca tohto fora Vam asi tazko odpovie ani to nezariadi.
A nemusite sa obavat o to ci mam prace vyse hlavy alebo nie, ci cestujem alebo necestujem. Urcite Vam odpoviem.
Poziadavky anonyma riesit nebudem.

Lucia Colovickova
Autor: colovickova_lucia {07/06/2011 10:38)