príspevok žilinčanaPridať reakciu
Bol som požiadaný, aby som vložil do nášho fóra príspevok ako reakciu na príspevok V. Poliačka k listu Ľ. Javoríkovi od R. Blažeka. Príspevok tak, ako mi bol zaslaný prikladám bez akýchkoľvek úprav a vlastných postojov k nemu:

Reakcia na názor Vlada Poliačka.

Už nepracujem v krajskom výkonnom výbore stolnotenisového zväzu Žilina, tak mám čas vyjadriť sa k Tvojmu názoru.

Pán Poliaček, v krajskom výbore som bol funkcionárom 2 sezóny a skončil som. V oblastnom zväze Žilina pracujem od 20.4.1998, čo je už 13 rokov a zatiaľ v práci pokračujem. So všetkými pánmi, ktorých si spomínal vo svojom príspevku, nie je problém sa dohodnúť. Problém však začina byť, keď má niekto iný názor ako spomínaní páni z Čadce. Spomenul si výraz ješitnosť. Ja mám poznatok, že všetci muži sú ješitní. Rozdiel je tiež v zmysle slov: ješitnosť, klamstvo, podvod, ohováranie, nehranie stretnutí a písanie zápisov, necestovanie na stretnutia, dohoda výsledkov, písanie do zápisov hráčov, ktorí dlhodobe nehrávajú, aby sa dostali do rebríčka a náslegne na súpisky, klamanie o telefonických dohodách, vyhrážanie sa a podobne. Nechcem hnevať stolnotenisových funkcionárov z Čadce, ale chcem aby pochopili, že rôzny ješitní muži môžu mať aj rôzne názory, ale m usia sa dohodnúť aby stolnotenisové dianie naďalej fungovalo.

Autor: žilinčan, ktorí žil 30 rokov na Liptove a teraz býva v Žiline viac ako 20 rokov a troška sa zaujíma o stolnotenisové dianie na Slovensku.

Reakcia liptáka k príspevku žilinčana

Čadca asi (pravdepodobne) za to nemôže.
Autor: alexy {28/05/2011 16:07)