(Ne)tradicna pochvala :-)Pridať reakciu
Keby mohla byt kazda bodovacka ako dnesna levicka... Zorganizovat bodovacku v takom prostredi, to bol ozajstny zazitok. Vdaka organizatorom aj rozhodcom. Rozhodcov treba dnes zvlast pochvalit, takto by to malo byt.
BranoAutor: bkaluzny {27/02/2011 20:54)


  Bol som v Leviciach ako rozhodca.Naozaj super hala.No v tej hale boli ludia,ktorí si svoju robotu odviedli na 100%.Lebo darmo by bola hala a boli by tam neschopní organizátori turnaja.Určite navrhujem Levice na MSR mládeže a zároveň odpovedám Eladomu, že organizáciu MSR usporiadajme na celom Slovensku.Veď som sa ako 43 ročný dostal prvý raz v sobotu do Starej Lubovne.Je tam krásny hrad.No s organizáciou som spokojný nebol.Ale,sú mestá ,ktoré to zvládnu a rád tam pocestujeme.Elado,predstav sa prosím Ťa aby sme sa mohli na turnajoch porozprávať.
Autor: Tomič {01/03/2011 07:15)

   
  Áno, pridávam sa. Naozaj krásna hala, dostatok miesta pre doprovod, predpisové až nadštandarné kurty. Výkon rozhodcov pri stoloch bol naozaj dobrý. Menej sa mipáčili niektoré reakcie, resp. reakcia jedného trénera či rodiča, neviem teraz identifikovať konkrétnu osobu, ktorý vulgárne vynadal rozhodkyni, ktorá doniesla hl. rozhodcovi raketu na posúdenie. Keďže som su "nepustil", dotyčný sa vyvŕšil primitívnym spôsobom na dáme, ktorá navyše žiadnu zodpovednosť za to nemala. Ale nekazme si to takýmito epizódami. Bolo to naozaj dôstojné prostredie. Dúfam, že Levice neboli prvý a posledný raz a bol by som rád, keby sa prihlásili aj o organizáciu niektorých MSR.....

Palo Alexy

Autor: alexy {27/02/2011 21:42)

 
  Ja sa priznám za seba, že by nebolo od veci, keby sa MSR všetkých kategórii konali v BA. Nie som bratislavčan, akurát si myslím, že by nebolo zlé vytvoriť tradíciu ukončiť sezónu v zväzovej hale. Určite sa nechcem dotknúť organizátorov v iných mestách, práve naopak, od minulého roku ide kvalita organizácie jednotlivých SPM (účastním sa prevažne najml. a mladších žiakov) raketovým tempom hore čo je na prospech všetkých zúčastnených.
Čo takto anketa na tému?;-)
Autor: Elado {28/02/2011 18:19)