HlasovaniePridať reakciu
Nedočítal som článok do konca.Moja chyba.Tak to je naozaj málo hlasov.Mohla by sa anketa dať na mesiac na SSTZ(tam by hlasovalo veľa ľudí,asi).Nehovorím ,že by sa podla toho malo vychádzať,no tam by o tom vedeli všetci zo Slovenska.Lebo kam idem vždy to je na podnose.Autor: Tomič {25/01/2011 06:43)


  Zdravím, Elado.
Ak bude početnosť ankety taká, aká je, potom nemá zmysel klásť veľký dôraz na jej výsledky. V každom prípade ale budeme diskutovať o predložených návrhoch. Chceme to rozhodnúť nielen v komisii mládeže, ale prizveme aj predkladateľov návrhov, repre trénererov a trénerov CTM, nech rozhodne väčšina tých, čo s mládežou na najvyššej Slovenskej úrovni robia. Ak široká verejnosť zaujme postoj mŕtveho chrobáka, potom nemá zmysel počúvať ich kritické hlasy ak nemajú záujem prispieť keď dostanú možnosť.... Ale ešte nie je koniec. Obyčajne si ľudia veci nechávajú na poslednú chvíľu, tak sa pokúsim byť naivným optimistom a počkám, čo bude 15.2. a budem veriť, že hlasov bude oveľa viac....
Autor: alexy {25/01/2011 17:42)

   
  Nemyslím, že by sa vyjadrilo nejako viac ľudí. Je rozdiel nezáväzne kritizovať niekde pred bufetom na turnaji alebo sa vyjadriť neanonymne. A u nás ešte stále pretrváva prvá možnosť.
Osobne sa mi tento systém nepáči z viacerých dôvodov, preto som za návrat k minulému, žiaľ väčšina ma podľa predbežných výsledkov prehlasuje:-)
Autor: Elado {25/01/2011 08:31)

   
  Ahoj, Peťo,
vďaka za hlas aj za názor, samozrejme. Výzva je na SSTZ stránke od 28.12.2010 v aktualitách, takže naozaj všetci sa mohli s tým, čo sa deje oboznámiť. Výsledky si aktualizujem na našej stránke, lebo tam mám admin prístup...
Palo
Autor: alexy {25/01/2011 07:07)