SPM TopoĽčanyPridať reakciu
V Topolčanoch 32 dievčat.Organizačne velmi dobre zvládnutý turnaj.Žiadne prestoje,nezhody.Len radosť a smútok hráčok a rodičov.Rozhodcovia takisto na 1.Takže pochvala organizátorom. Len bufet otvorili neskoro,o 9 15.Ale hodnotíme to na 1. Vedúci mládeže Galanta.

Pali ,v Topoľčanoch som tiež počul reakcie na SPM,aj kladné aj záporné.Minimálne 20.Prečo tak málo reakcií na oficiálnej stránke ?Podľa mňa preto ,lebo tam treba podať rozpracovaný návrh a to sa luďom nechce a ani to nevedia spracovať.Viem nie je to maličkosť.Riešiť to musia kompetentní,ale nebolo by zlé ponúknuť možnosť hlasovania ankety pre každého.Aspoň by sme mali prehlad aj s tejto stránky.Autor: Tomič {24/01/2011 10:44)


  Dovolím si sem nakopírovať môj príspevok z iného vlákna, nakoľko sa v diskusii moc nedá zistiť, že niekto prispel do staršieho vlákna.

"Po včerajšej bodovačke najml. žiačikov môžem povedať, že tento rok boli všetky tri bodovačky v tejto kategórii zmáknuté na jednotku.
Valaliky, Pezinok aj Trnava zvládli organizáciu turnajov výborne a myslím, že sa táto práca nepriamo odráža aj na zvyšujúcom sa počte účastníkov v najml. kategórii. Včera bolo pekných 74 účastníkov, čo svedčí o tom, že nám opäť pribúda omladina;-)"


Autor: Elado {24/01/2011 10:26)

 
  Peťo, ale veď anketa beží, prečítaj si výzvu a zistíš, že to tak je. Výsledky sú na našej stránke (v pravom menu tretia položka od vrchu) priebežne aktualizované no zatiaľ zahlasovalo len 18 ľudí.....
Autor: alexy {24/01/2011 13:04)

   
 
  Ahoj, Peťo.
Topoľčany už štandardne dobre. Ale iné chcem povedať. Teší ma, že celkovo sa úroveň SPM oproti minulému roku zlepšila. Nejaké väčšie prešľapy neboli prakticky nikde a myslím, že už ani nebudú. Jasné, drobné chybičky sa nájdu vždy a všade, lebo sme všetci len ľudia a kto nič nerobí, nič nepokazí.
Čo ma ale trochu mrzí, proti systému SPM sa na začiatku zdvihla dosť ostrá kritika. A keďže neutíchala, dali sme možnosť širokej verejnosti sa vyjadriť, dať návrhy na zmenu, hlasovať v ankete. Je síce ešte čas do 15.2., ale zatiaľ odozva mizivá. Dúfam, že tí, ktorí majú svoj názor, tak sa zapoja, aby sme teda mohli urobiť niečo, s čím bude spokojnosť väčšiny. Nie všetkých, lebo to sa nedá, ale väčšiny.... 18 ľudí, ktorí zatiaľ dali návrh, či názor je z niekoľkotisícovej základne prakticky nič.

Palo


Autor: alexy {24/01/2011 10:01)