SPM najml. žiakovPridať reakciu
Dovolím si len v krátkosti pochváliť organizátorov sobotňajšej bodovačky chlapcov. Organizátor predviedol opäť raz výbornú organizáciu turnaja plus pár drobností navyše vďaka ktorým si tento turnaj deti zapamätajú. Minimálne prví štyria vďaka predčasnému "ježiškovi";-)
Takže všetko dobré a veľa energie do ďalšej práce, priatelia.

P.S.: Turnaje v mestách ako sú Pezinok, Galanta, Valaliky sa stávajú turnajmi na ktoré sa deti aj doprovod vždy dopredu tešia a nastavujú latku aj pre ostatných organizátorov ako by mali turnaje SPM vyzerať.Autor: Elado {21/12/2010 10:12)


  Ďakujem za všetkých z organizácie turnaja, ktorí pomohli urobiť turnaj najlepšie, ako vieme. Určite poteší, keď je s niečim, čo robíme, spokojnosť. Chcem len povedať, že v tom istom čase ako my v Pezinku, po prvý krát robili SPM v Majcichove pre dievčatá. Aj keď som tam nebol, dostal som od účastníkov pochvalné vyjadrenia. Takže aj týmto pánom patrí vďaka za skvelo zorganizovaný turnaj. Takisto aj ja prajem všetkým stolným tenistom, najmä tým mladším ročníkom, ale samozrejme aj ich rodičom, trénerom, funkcionárom klubov pokojné sviatky, veľa šťastia, zdravia a spokojnosti v roku 2011 a samozrejme k tomu všetkému veľa úspechov za zelenými ( a niekedy aj modrými) stolmi.

Za STK Pezinok, ale dovolím si povedať že aj v mene komisie mládeže SSTZ želá

Palo Alexy
Autor: alexy {21/12/2010 17:58)

 
  Po včerajšej bodovačke najml. žiačikov môžem povedať, že tento rok boli všetky tri bodovačky v tejto kategórii zmáknuté na jednotku.
Valaliky, Pezinok aj Trnava zvládli organizáciu turnajov výborne a myslím, že sa táto práca nepriamo odráža aj na zvyšujúcom sa počte účastníkov v najml. kategórii. Včera bolo pekných 74 účastníkov, čo svedčí o tom, že nám opäť pribúda omladina;-)

Autor: Elado {23/01/2011 08:40)