MS JUNPridať reakciu
No čo ?Nebudeme o tých naších fantastických výsledkoch diskutovať ? Alebo sa zase tak ako obyčajne pos... a zalezieme do piesku ? No tak Slováci !!! Mor ho !!! Poďme. Toto je tá naša kvalita ? Toto je dedičstvo Tokára, Andreadisa, Grófovej, Grmana atď., atď? Kde to vlastne sme ? Otváram diskusiu. Chceme ?Autor: vlado {13/12/2010 18:57)


  centrum ako také je dobrý nápad, ale ja to vidím až ako druhý krok. V prvom rade je potrebné poriešiť čo s deťmi vo veku 7-13 rokov. Darmo bude centrum, keď tam bude chodiť, s prepáčením, na houby materiál. A ešte malá poznámočka, zatiaľ veľká väčšina detí čo kedysi či teraz odišla niekam do centra sa okrem ping pongu naučila aj kopec ďalších vecí, fajčením počnúc a automatmi končiac;-) Preto mám obavu, či sa vôbec nájdu rodičia čo deti do nejakého centra dajú. Ale to je len malé rypnutie;-)
Autor: Elado {21/12/2010 10:27)

   
  este jedno nechapem naco bol dobry akoze ten kontrolak?....koho alebo co sate tym sledovali?.
Autor: kamarat {20/12/2010 21:51)

   
  ale pan Blazek viete veeelmi dobre prihrievat poliecku:) to je asi vsetko co chem k tomu povedat.

Autor: kamarat {20/12/2010 21:47)

   
  Môj názor je takýto. Je pozitívne, že vôbec nejaké MS u nás boli, veľká vec že to zverili práve nám Slovákom. Veľké plus, tým čo to dokázali dotiahnuť do našej krajiny. Podľa mňa úroveň extraligy mužov na Slovensku výrazne stúpla, čo je ďalším pozitívum. O to sa pričinili ľudia, ktorí sú ochotní do stolného tenisu vraziť nemalé peniaze, za čo im treba poďakovať. Keď si zoberieme mládež, fungujú len akési Cop – ky a CTM – ky, ktoré by mali byť prípravou pre niečo viac, nie rovno do repre. Medailu z Európy okrem Balážovej získal naposledy Michal Baláž, jej brat, ďalšie boli ešte v roku 2002, 2001, ale za posledných osem rokov nič, akurát rodina Balážových, ešte že sú Slováci. Viac CTM – ky a ani COP – ky isto nedokážu, to v žiadnom prípade nejde, všade niečo chýba, hráči zaradení do týchto útvarov sú zvyčajne naj čo v danom meste je a nemajú s kým naďalej trénovať. Takže buď počkáme kým zas nejaký klub vychová hráčov typu Šereda, Pištej, Balážová, Kmotorková a ďalších alebo je možnosť niekde inde. Až štyri extra silné kluby sú z okolia Bratislavy, ŠKST, Satex, Rača a Malacky, majú super hráčov, ktorým musia platiť nemalé peniaze. Asi by bolo naj, kebyže tu v Bratislave vznikne Centrum pre reprezentantov a tí by trénovali s týmito mužskými družstvami. Sú tam aj najlepší slovenskí tréneri, od Kokeša, cez Truksu alebo teraz už aj Tomáša Šeredu. Hala je dosť veľká, asi je to už len o tom skúsiť vyrokovať spoločné tréningy s týmito klubmi, možno existujú podmienky, za ktorých by sa dalo takéto niečo skĺbiť. Na jednom mieste by bolo aspoň 20 dobrých hráčov, vtedy by to šlo hore. Pokiaľ bude 100 centier po celom Slovensku a žiadne nejaké centrálne, tak môže kto chce trénovať koľko chce, nepomôže si. Treba samozrejme zohnať peniaze, tie boli myslím riešené v jednom z príspevkov na tomto fóre, tak sa toho treba chytiť. Istí ľudia myslím, že to majú šancu presadiť.
Autor: rado blazek {15/12/2010 19:21)

   
  ono je to asi jedno, všetci sme tu spokojní, že aspoň doma sme v špičke:-) pritom domáca špička je pomaly každý pri tých počtoch detí čo nám to tu ešte hrajú.
Navyše som skleslý z propagácie MSJ, ideálna šanca pritiahnúť tam možno školy a podobne, ab deti videli že aj takýto šport existuje.
Žiaľ videl som len tv prenosy, ale aj to stačilo a to, aby sme videli ako ďaleko za špicou sme.
Autor: Elado {13/12/2010 21:42)

 
  Nuž pán Elado, všetci sú spokojní. Nikto nikomu nestúpil na otlak, synovia a dcéry sa dostali tam, kde otcovia a mamy chceli (väčšinou), pán prezident predniesol kvetnatý prejav a my plačeme na nesprávnom hrobe. Čo vlastne chceme ? Do čerta s nami!!! A keďže my dvaja sme podľa všetkého rovnaká krvná skupina, nie je o čom diskutovať.
Autor: vlado {15/12/2010 18:46)